HR Business Partner pre Stredné a Východné Slovensko

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, Košice
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vo zverenej oblasti sa podieľa na plnení podnikateľských a strategických plánov spoločnosti prostredníctvom náboru a adaptácie nových zamestnancov, riadením ich výkonnosti, plánovaním a riadením vzťahov.
- S regionálnym riaditeľom spolupracuje vo veciach riadenia a hodnotenia zamestnancov v obchodnej sieti.
- Koučuje manažérov v obchodnej sieti.
- Podieľa sa na organizovaní porád v obchodnej sieti, na ktorých sa aktívne zapája do riadenia výsledkov a prichádza s návrhmi na riešenie problémov vo zverenej oblasti.
- V spolupráci s regionálnym riaditeľom sa podieľa na procese nastavovania rozvojových cieľov a individuálnych plánov zamestnancov v obchodnej sieti.
- V spolupráci s recruitment špecialistom sa podieľa na nábore nových zamestnancov / manažérov vo zverenej oblasti.
- Spolupracuje na nastavovaní tréningových potrieb vo zverenej oblasti.
- V spolupráci s tréningovým špecialistom zaisťuje optimálne plnenie tréningových potrieb.
- Monitoruje fluktuáciu zamestnancov / obchodníkov, manažérov vo zverenej oblasti a prichádza s návrhmi k jej zníženiu na požadovanú úroveň.
- Zabezpečuje kvalitné HR poradenstvo, monitoruje a kontroluje nastavené HR procesy.

- Zaujímavá práca na významných projektoch v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj.
- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.
- Motivujúce projektové odmeny.
- Silný sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy, platené voľno v prípade choroby a pod.).
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, obchod, manažment.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Praktická skúsenosť s realizáciou výberových konaní a tréningov,
- skúsenosti s koučingom a mentoringom,
- odolnosť voči stresu,
- organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť a dobré prezentačné zručnosti,
- schopnosť efektívne hľadať a riešiť problémy,
- analytické myslenie, psychická odolnosť, vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2723973  Dátum zverejnenia: 13.9.2016