Network Administrator

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa serverov spoločnosti.
- Zodpovednosť za zálohovanie dát spoločnosti.
- Zabezpečenie a údržba počítačovej siete.
- Zabezpečenie potrebného materiálového vybavenia a jeho evidencie.
- Komunikácia s užívateľmi.
- Zabezpečuje inštaláciu, údržbu HW a SW, riešenie technických problémov.
- Správa sieťových prvkov a aplikácii - Firewall, Switche, Antispam, Antivírus a pod.
- Riešenie požiadaviek od používateľov - Level 2

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- motivujúce projektové odmeny,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy),
- 4 dni plateného voľna navyše,
- nadštandardná možnosť čerpania Homeoffice,
- široké možnosti profesijného vzdelávania a získavania cenných certifikátov,
- príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
- systém zliav pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Expert

- znalosť v oblasti operačných systémov a technológií Microsoft,
- všeobecné znalosti princípov a metodiky tvorby informačných systémov,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- vysoká miera samostatnosti,
- lojalita, flexibilita.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov