IT Analyst

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
od 2300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie požiadaviek na nové alebo zmenené funkcionality informačných systémov v súlade s požiadavkami a stratégiou firmy.
- Poradenstvo a konzultácia, prezentácia a implementácia nákladovo efektívne riešenia.
- Analýza dát v databázach a fungovania systémov, identifikácia dopadov na existujúce systémy a systémy s ktorým komunikuje.
- Návrh nového riešenia štruktúry a dizajnu databáz a informačných systémov.
- Podpora implementácie IT riešení, spolupráca s vývojovým tímom a podpora pri testovaní riešenia.
- Tvorba technickej dokumentácie.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- motivujúce projektové odmeny,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy),
- 4 dni plateného voľna navyše,
- nadštandardná možnosť čerpania Homeoffice,
- široké možnosti profesijného vzdelávania a získavania cenných certifikátov,
- príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
- systém zliav pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
Visual Basic - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti operačných systémov a technológií Microsoft,
- všeobecné znalosti princípov a metodiky tvorby informačných systémov,
- prax v programovaní pre finančné spoločnosti vítaná,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- vysoká miera samostatnosti,
- lojalita, flexibilita.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava
ID: 2705792   Dátum zverejnenia: 14.10.2016