Personálny a mzdový špecialista

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie a komplexné spracovanie mzdovej agendy,
• príprava podkladov pre spracovanie miezd (nahrávanie personálnych údajov do informačného systému, evidencia a spracovanie dochádzky)
• výpočet miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
• komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
• administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
• príprava reportov pre vedenie spoločnosti (HR Plan...)
• sledovanie zmien v legislatíve, súčasných trendov a vývoja v oblasti HR
• zabezpečovanie administratívnej podpory všetkých nastavených HR procesov – nábor, adaptácia, hodnotenie, vzdelávanie, motivácia, odmeňovanie, analýzy spokojnosti, systém benefitov,
• spracovanie personálnej agendy - vyhotovenie pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd, administratíva spojená s nástupom a odchodom zamestnancov
• evidencia a aktualizácia osobných údajov zamestnancov v osobných zložkách zamestnancov,
• spolupráca na personálnych projektoch a procesoch.

• Zaujímavá práca na významných projektoch v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
• Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj.
• Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.
• Motivujúce projektové odmeny.
• Silný sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy, platené voľno v prípade choroby a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, obchod, manažment.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť systému Human výhodou
- výborné ovládanie mzdovej agendy
- výborné ovládanie Zákonníka práce
- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2635595  Dátum zverejnenia: 29.7.2016