Asistent/-ka oddelenia inkasa

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje administratívnu stránku a všetky činnosti súvisiace s inkasným konaním v súlade s platnými postupmi /smernicami spoločnosti.
- Zabezpečuje tlač písomných materiálov k prideleným pohľadávkam a ich rozosielanie do inkasnej siete.
- Uskutočňuje uzatváranie Dohôd o uznaní dlhu, príp. Dohôd o urovnaní v súlade s vnútornými predpismi spoločnosti.
- Zabezpečuje zadávanie údajov súvisiacich s inkasným konaním do IS.
- Eviduje a archivuje všetky dokumenty súvisiace s inkasným konaním (dohody o uznaní dlhu, dohody o urovnaní, vrátane súvisiacich dokumentov - zmenka, dohoda o zrážkach zo mzdy, protokoly).
- Zabezpečuje evidenciu a preplatenie došlých faktúr od inkasných pracovníkov a regionálnych manažérov.
- Zabezpečuje generovanie denných štatistík IP a ich rozoslanie do inkasnej siete.
- Vykonáva komunikáciu s inkasnými pracovníkmi, koordinátormi, klientmi, mzdovými učtárňami klientov vrátane právneho zástupcu spoločnosti.
- Zodpovedá za evidenciu a archiváciu mandátnych zmlúv inkasných pracovníkov.
- Zodpovedá za správnosť vygenerovania a kontrolu zasielania zrážok zo mzdy, spracováva ukončenie ZzM.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy),
- možnosť čerpania Sick Day,
- široké možnosti profesijného vzdelávania,
- Príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
- Systém zliav pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Strojopis, ovládanie slovenského jazyka z gramatickej i štylistickej stránky, precíznosť, zmysel pre detail, proaktívne myslenie, samostatnosť, efektívna komunikácia, príjemné vystupovanie, flexibilita

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov