Manažér/ka pre oblasť Košice a okolie

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 € až 700 € fix + provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prosperujúca, stabilná spoločnosť, ktorá neustále expanduje a preto hľadáme talentovaného človeka do našich radov, ktorý je pripravený pracovať a byť úspešný spolu s nami.
Náplňou práce manažéra v našej spoločnosti je vedenie a motivácia tímu úverových špecialistov v danej oblasti.

- kvartálne navyšovanie fixnej zložky mzdy
- pravidelná finančná podpora marketingových aktivít
- preplatenie kancelárskych priestorov
- notebook, tlačiareň, mobilný telefón
- bezplatný vzdelávací systém
- flexibilná pracovná doba

Žiadosti o prijatie s profesijným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí splňajú všetky stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením tímu
- komunikatívnosť
- podnikateľské myslenie
- profesionálne vystupovanie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- trestná bezúhonnosť
- znalosť práce s PC

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2039107  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 € až 700 € fix + provízny systém