Vedúci obchodnej skupiny - Piešťany

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oblasti s vysokým obchodným potenciálom hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä:

- plniť stanovené obchodné plány
- riadiť skupinu obchodníkov, realizovať pravidelné stretnutia a porady
- vyberať a zaškoľovať nových obchodníkov
- zabezpečovať administratívu spojenú s pozíciou manažéra
- pravidelne reportovať výsledky.

- preplatenie kancelárskych priestorov
- zabezpečenie materiálového vybavenia (PC + príslušenstvo, tlačiareň)
- mobilný telefón
- produktové a manažérske školenia
- materiálna a odborná podpora.

Práca bude vykonávaná na živnosť. Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. ponúka fixnú časť mzdy aj pri živnosti. Prepláca kanceláriu, počítačové vybavenie a mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a obchodný duch
- skúsenosti s riadením tímu sú výhodou
- profesionálne vystupovanie a flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2026110  Dátum zverejnenia: 19.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízie