Financial controller

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba a kontrola finančných/účtovných výkazov a cash-flow/CF,
• generovanie a kontrola finančných štatistík a reportov,
• príprava a kontrola Business plánov spoločnosti – kratkodobých a dlhodobých,
• spolupráca s globálnym FD na príprave a kontrole KPI - finančných reportov,
• analýza a rozbor KPI finančných ukazovateľov spoločnosti,
• kontrola databáz, reportingov pre veriteľov vrátane ad hoc analýz,
• komunikácia s globálnym FD a veriteľmi, NBS,
• nákladový kontroling,
• úhrady platieb a manažment denného CF.

• zázemie medzinárodnej spoločnosti,
• kvartálne odmeny,
• 3x SickDay,
• 4x Home Office do mesiaca,
• mladý, dynamický, profesionálny kolektív po odbornej i ľudskej stránke,
• sociálny program,
• možnosti profesijného vzdelávania,
• príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
• notebook a mobilný telefón,
• možnosť vlastného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• dobré analytické myslenie,
• organizačné schopnosti a práca s MS Office,
• znalosti finančných analýz a účtovných postupov,
• samostatnosť a zodpovednosť,
• precíznosť a zmysel pre detail,
• dobré komunikačné schopnosti,
• iniciatívnosť v zlepšovaní procesov v rámci reportingu a nákladového kontrolingu.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2006904  Dátum zverejnenia: 2.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 EUR/mesiac