Manažér obchodnej siete - Senec

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný fix s možnosťou rastu + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oblasti s vysokým obchodným potenciálom hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á bude pôsobiť v okrese Senec, a jeho/jej hlavnou náplňou práce bude najmä:

- plniť stanovené obchodné plány
- riadiť skupinu obchodníkov, realizovať pravidelné stretnutia a porady
- vyberať a zaškoľovať nových obchodníkov
- zabezpečovať administratívu spojenú s pozíciou manažéra
- pravidelne reportovať výsledky.

- preplatenie kancelárskych priestorov
- zabezpečenie materiálového vybavenia (PC + príslušenstvo, tlačiareň)
- mobilný telefón
- produktové a manažérske školenia
- materiálna a odborná podpora.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením tímu
- komunikatívnosť
- podnikateľské myslenie
- profesionálne vystupovanie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- trestná bezúhonnosť
- znalosť práce s PC

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1990214  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný fix s možnosťou rastu + provízie