Tímový manažér pre oblasť Dolný Kubín

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Ružomberok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda+odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- metodické vedenie a budovanie obchodnej skupiny (nábor a výber nových úverových pracovníkov)
- zodpovednosť za plnenie všetkých strategických parametrov spoločnosti
- riadenie obchodnej skupiny a jej činností
- organizovanie a vedenie porád
- administratívne práce spojené s riadením obchodnej skupiny

- perspektívna a zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- produktové a manažérske školenia
- materiálna a odborná podpora
- možnosť osobného rastu a realizácie svojich schopností
- mobilný telefón
- služobný automobil
- sociálny program pre zamestnancov

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- podnikateľské myslenie
- profesionálne vystupovanie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- flexibilita
- ochota cestovať
- trestná bezúhonnosť
- znalosť práce s PC
- požadovaná prax v oblasti vedenia a riadenia ľudí min. 1 rok

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1945459  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda+odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov