Voľné pozície

OBCHODNÝ ŠPECIALISTA

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto práce: celé Slovensko
Ponúkaný plat (brutto): odmeňovanie formou provízií až do 6 % (od 500 – 3000 €)
Druh pracovného pomeru: živnosť – možnosť pracovať aj popri inom pracovnom pomere

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • poradenstvo a predaj v oblasti poskytovania pôžičiek
  • prvý kontakt s klientmi
  • vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
  • bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta
Iné výhody
  • bezplatné školenia na pravidelnej báze
  • fi nančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov, najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek – bez horného stropu príjmu
  • vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti pre živnostníkov/s.r.o., ktorí sa zaoberajú inou činnosťou
  • silná podpora manažéra obchodnej siete nielen na začiatku spolupráce
  • individuálny prístup k jednotlivým obchodníkom
  • bez vekových obmedzení- dobrý obchodník môže byť aj dôchodca, alebo úplne mladý človek, absolvent
  • marketingová podpora zo strany spoločnosti (letáky, preplácanie inzercie, prideľovanie kontaktov)
  • živnostenský list – v prípade, že nemáte Živnostenský list, pomôžeme vám pri jeho vybavení

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie
minimálne stredoškolské s maturitou/ bez maturity
Znalosti
Počítačové znalosti – používateľ:
Microsoft Excel – mierne pokročilý
Microsoft Word – mierne pokročilý
Internet (e-mail, www) – mierne pokročilý

Vodičský preukaz typu B výhodou

  • otvorená myseľ
  • zdravý sedliacky rozum
  • dôveryhodnosť
  • flexibilita
  • komunikatívnosť a dravosť

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., je súčasťou nadnárodnej fi nančnej skupiny Profi real Group so sídlom v Holandsku, ktorá pôsobí na fi nančných trhoch strednej a východnej Európy. Je jedným z významných poskytovateľov pôžičiek na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a Rusku.
Sme dynamická spoločnosť so stabilným a výkonným tímom.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia preferuje osobný prístup. Pôžičky a úvery ponúka prostredníctvom siete viazaných fi nančných agentov, ktorí sú pripravení klienta kedykoľvek navštíviť. Na Slovensku je klientom k dispozícii viac než 450 poradcov, ktorí záujemcom o pôžičku alebo úver pomáhajú vybrať ten najvhodnejší produkt.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie fi nančných služieb a poistenia
Profesijný životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti: [email protected]. V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.
ID: 1894602  Dátum zverejnenia: 10.10.2014