Obchodný špecialista

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
príjem od 500 € do 3200 € formou provízií až do 6%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo a predaj v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta

- bezplatné školenia na pravidelnej báze hradené spoločnosťou

- finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek

- vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti
pre živnostníkov/s.r.o., ktorí sa zaoberajú inou činnosťou

- silná podpora manažéra obchodnej siete nielen na
začiatku spolupráce

- individuálny prístup k jednotlivým obchodníkom

- bez vekových obmedzení- dobrý obchodník môže byť
aj dôchodca, alebo úplne mladý človek, absolvent

- marketingová podpora zo strany spoločnosti
(letáky, preplácanie inzercie, prideľovanie kontaktov)

- živnostenský list v prípade, ak nemáte živnostenský list,
pomôžeme vám pri jeho vybavení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- dôveryhodnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť a zodpovednosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1888142  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príjem od 500 € do 3200 € formou provízií až do 6%