Obchodný špecialista

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
príjem od 500 € do 3200 € formou provízií až do 6%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo a predaj v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta

- bezplatné školenia na pravidelnej báze hradené spoločnosťou

- finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek

- vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti
pre živnostníkov/s.r.o., ktorí sa zaoberajú inou činnosťou

- silná podpora manažéra obchodnej siete nielen na
začiatku spolupráce

- individuálny prístup k jednotlivým obchodníkom

- bez vekových obmedzení- dobrý obchodník môže byť
aj dôchodca, alebo úplne mladý človek, absolvent

- marketingová podpora zo strany spoločnosti
(letáky, preplácanie inzercie, prideľovanie kontaktov)

- živnostenský list v prípade, ak nemáte živnostenský list,
pomôžeme vám pri jeho vybavení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- dôveryhodnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť a zodpovednosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1888134  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príjem od 500 € do 3200 € formou provízií až do 6%