Inkasný pracovník - Dunajská Streda

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP príp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažment pohľadávok klientov spoločnosti
- zodpovednosť za príslušnú administratívu
- sprostredkovanie uzatvorenia dohôd a splátkových kalendárov
- samostatná starostlivosť o pridelenú oblasť

- priebežné odborné školenia
- pridelená existujúca klientela a oblasť
- možnosť riadiť svoj pracovný čas

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom a fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- platný živnostenský list
- bezúhonnosť
- výborné komunikačné zručnosti
- schopnosť pracovať samostatnostne
- vlastný automobil a mobilný telefón

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1788703  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci provízny systém