Obchodný zástupca (okresy Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, alebo Partizánske)

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 3000 EUR/mesiac, nadštandardné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vašim cieľom?

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky vypláca centrála spoločnosti na účet klienta

Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, postačuje Vám registrácia DIČ.

Výkon práce je v oblasti Topoľčany, Bánovce nad Bebravou alebo Partizánske

- pravidelné školenia
- finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
- časovo nenáročná práca
- motivačné súťaže
- práca pre silnú nadnárodnú spoločnosť
- možnosť kariérneho postupu
- preplácanie marketingových aktivít

Čo ešte získate?

- vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti pre živnostníkov/s.r.o. ktorý majú inú činnosť.
- silnú podporu manažéra obchodnej siete nie len počas začiatku spolupráce.
- individuálny prístup k jednotlivým obchodníkom.
- prácu bez vekových obmedzení, dobrý obchodník môže byť aj dôchodca alebo naopak úplne mladý človek

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v obdobnej pozícií vítané
- komunikatívnosť a dravosť
- flexibilita
- samostatnosť
- práca s PC a s internetom, emailom
- chuť pracovať a dosahovať spoločné ciele

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1785711  Dátum zverejnenia: 19.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 3000 EUR/mesiac, nadštandardné provízie