Úverový pracovník

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Snina, okres Svidník, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalitná obchodná sieť je základom úspechu spoločnosti Profi Credit Slovakia s.r.o.. Pretože spoločnosť stále expanduje, hľadáme talentovaných ľudí, ktorí na sebe chcú pracovať. Ak sa rozhodnete pridať k nám Vašou náplňou práce by bolo:
- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi a starostlivosť o nich
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti
o poskytnutie pôžičky

- motivačne nastavený systém provízneho odmeňovania
- bezplatný adaptačný program PROFI JUNIOR
- prepracovaný systém odborných školení
- možnosť riadiť svoj pracovný čas
- možnosť sebarealizácie
- marketingová podpora spoločnosti
- práca v mieste bydliska

Žiadosti o prijatie s profesijným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí splňajú všetky stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- práca s PC
- práca na živnostenský list

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1755712  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie