Úverový pracovník

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientmi ohľadom predaja pôžičiek
- aktívne oslovovanie nových, ako aj existujúcich klientov
- vypracovanie a kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky

- marketingová podpora spoločnosti
- veľmi zaujímavý motivačný systém odmeňovania
- bezplatný adaptačný program
- motivačný program firmy
- prepracovaný systém odborných školení
- skvelé možnosti kariérneho postupu
- riadiť svoj pracovný čas
- možnosť sebarealizácie
- práca v mieste bydliska
- práca v mladom kolektíve

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- živnostenský list
- komunikatívnosť a dravosť
- cieľavedomosť a chuť byť najlepší
- štandardná znalosť práce s PC
- vodičský preukaz výhodou

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1755634  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné provízie