Deputy Head of HR Department

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupuje riaditeľa úseku v prípade jeho neprítomnosti.
- Participuje na stratégii a projektoch úseku a aktívne sa zúčastňuje projektových aktivít organizovaných na lokálnej či medzinárodnej úrovni.
- Zabezpečuje pravidelné reporty.
- Zabezpečuje spolu s Recruitment Specialist nábor nových zamestnancov úseku HR.
- Zodpovedá za adaptačný proces zamestnancov úseku HR.
- Primárne manažuje a riadi tím HR Business Partnerov.
- Organizuje a riadi proces hodnotenia zamestnancov tímu HR Business Partnerov.
- Je zodpovedný za centrálnu koordináciu vzdelávacích aktivít požadovaných zo siete a HQ prostredníctvom HR Partnerov z pridelených regiónov a HQ.
- Spolupracuje na tvorbe, realizácii a vyhodnotení vzdelávacích aktivít realizovaných externými dodávateľmi.
- Vytvára výučbové materiály, príručky a prezentácie k jednotlivým tréningom.
- Organizuje centrálne rozvojové aktivity typu DC apod.
- Je zodpovedný za prípravu, realizáciu a organizáciu systému e-learningu v prípade hard skills a periodických školení.
- Je zodpovedný za dizajn a redizajn vzdelávacích modulov podľa potrieb interného klienta.
- Realizuje tréningy manažérskych zručností.
- Zastrešuje kompletnú agendu centrálneho talent manažmentového programu Development Management Program.
- Monitoruje aktivity HRBP vedúce k naplňovaní plánov a stratégie spoločnosti prostredníctvom procesov výberu, náboru a adaptácie pracovníkov, procesu riadenia ich výkonnosti/rozvoja, hodnotenia, plánovania nástupníctva, riadenia vzťahov v spoločnosti a prenosu best practise a tieto riadi tak, aby smerovali k plneniu plánov a stratégie spoločnosti.

- Zaujímavá práca na významných projektoch v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj.
- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.
- Motivujúce projektové odmeny.
- Silný sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy, home office, platené voľno v prípade choroby a pod.).
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook, mobilný internet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné, Ľudské zdroje, Andragogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Praktická skúsenosť s realizáciou výberových konaní a tréningov,
- skúsenosti s koučingom a mentoringom,
- odolnosť voči stresu,
- organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť a dobré prezentačné zručnosti,
- schopnosť efektívne hľadať a riešiť problémy,
- analytické myslenie, psychická odolnosť, vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1697335  Dátum zverejnenia: 11.4.2014