Obchodný zástupca DS / Šamorín

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozširujúceho sa tímu hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu, ktorých hlavnou náplňou práce bude najmä:

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, postačuje Vám registrácia DIČ.

Pôsobnosť v okrese: Dunajská Streda, Šamorín a okolie

- marketingová podpora spoločnosti
- veľmi zaujímavý motivačný systém odmeňovania
- bezplatný adaptačný program
- motivačný program firmy
- prepracovaný systém odborných školení
- riadiť svoj pracovný čas
- možnosť sebarealizácie
- práca v mieste bydliska
- spolupráca na základe živnostenského listu

Žiadosti o prijatie s profesijným životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- živnostenský list - stačí si ho založiť až keď sa rozhodnete pre nás pracovať, alebo spolupráca na DIČ
- flexibilita
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- práca s PC

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1686673  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie