Predajca úverov - Senec, Pezinok

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
najvyššie provízie, až 3000€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozširujúceho sa obchodného tímu hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä:

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky

Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, postačuje Vám registrácia DIČ.

Miesto výkonu práce: Senec a priľahlé okolie.

MÁME LICENCIU NÁRODNEJ BANKY SLOVENSKA

- pravidelné školenia
- finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- neustála podpora skúseného manažéra
- najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
- časovo nenáročná práca
- preplácanie marketingových aktivít

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
Pokiaľ máte akékoľvek otázky týkajúce sa práce u nás, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v znení neskorších doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

- komunikatívnosť a chuť predávať
- chuť zarobiť si, a byť najlepší
- flexibilita a cieľavedomosť
- práca s PC

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1680628  Dátum zverejnenia: 5.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: najvyššie provízie, až 3000€ mesačne