Tréner obchodníckych zručností

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizuje tréning manažérov a obchodníkov v oblasti rozvoja predajných zručností a komunikácie po telefóne.
- Vytvára výukové materiály, príručky a prezentácie k jednotlivým tréningom.
- Následne analyzuje a kontroluje realizáciu tréningov u jednotlivých manažérov (násluch tréningov, mystery client, ...). V prípade zistenia nedostatkov navrhuje opatrenia, respektíve realizuje doškolenie obchodníkov.
- Spolupracuje na nastavovaní tréningových potrieb vo zverenej oblasti.
- Zaisťuje optimálne plnenie tréningových potrieb vo zverenej oblasti.

- Zaujímavá práca na významných projektoch v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj.
- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.
- Motivujúce projektové odmeny.
- Silný sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy, platené voľno v prípade choroby a pod.).
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Praktická skúsenosť s realizáciou tréningov min. 2 roky,
- skúsenosti s koučingom a mentoringom,
- obchodná orientácia, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť a dobré prezentačné zručnosti,
- schopnosť efektívne hľadať a riešiť problémy,
- analytické myslenie, psychická odolnosť,
- vysoké pracovné nasadenie,
- ochota cestovať po celom Slovensku,
- maximálna flexibilita.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1652621  Dátum zverejnenia: 29.6.2016