Špecialista na inzerciu cez facebook

Herbal Life s.r.o.

Miesto práce
Tichá 3, okres Komárno
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie inzertných kampaní na Facebook-u, aktívna denná starostlivosť o ne
● Starostlivosť o profil Google Analitycs, merania, nastavenia, manažovanie tagov
● Zavádzanie nových meracích metód, ich kontrola a sledovanie
● Sledovanie Best practice
● Pravidelná kontrola nákladov a optimalizácia kampane (na základe ROI)
● Navrhovanie Landing stránok, písanie ich textov, ich vytváranie a riadenie, tiež ich dôkladné testovanie, pravidelná optimalizácia
● Vypracovanie a riadenie Retargeting kampaní a stratégií
● Presné meranie konverzií účastníkov a nakupujúcich a ich pravidelná optimalizácia
● Pravidelné hľadanie nových lead zdrojov
● Príprava a starostlivosť o účastnícke fóra v systéme CRM
● Príprava týždenných/mesačných PPC-marketing štatistík a analýz
● Účasť na koncepčnom zostavovaní a plánovaní marketingových kampaní

Ideálny kandidát by mal disponovať viacročnou praxou v oblasti inzercie na stránkach Facebooku, počas ktorej s dennou pravidelnosťou, samostatne, manažoval inzerčné kampane, a tiež obsluhoval aj Facebookovú stránku pre dosiahnutie čo najobjemnejších komunikácií.
Vysokoškolské vzdelanie
● Min. 2-3 ročná prax v oblasti inzercie na stránkach Facebooku
● Medzinárodné skúsenosti v oblasti Facebooku alebo reklám Adwords je výhodou
● Znalosť anglického jazyka (na pracovnej úrovni)
● Znalosť českého a/alebo slovenského jazyka je obrovskou výhodou

ak si myslíte, že sa hodíte na túto pozíciu, Vašu prihlášku (fotka, životopis v slovenskom jazyku) očakávame na e-mailovej adrese [email protected], v kolónke „predmet“ označte „Špecialista na inzerciu cez Facebook ”.
Motivačný list napíšte do textu správy (neprikladajte súbor) a každopádne v ňom odpovedzte na nasledovné otázky:
1. Prečo by ste chceli s nami spolupracovať?
2. Čo je Vaša silná stránka v rámci online marketingu?
3. Čo by ste v ňom chceli dosiahnuť?
4. Čo bola doteraz Vaša najúspešnejšia FB kampaň?
5. Čo Vás najviac motivuje?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Chceli by sme do tímu takého spolupracovníka, pre ktorého je dôležité, že musí vyhovieť nadpriemerným požiadavkám, a aj jeho vášňou, rovnako ako našou, je zachovanie zdravia prírodnou formou, za čo na oplátku ponúkame dlhodobú a istú profesionálnu kariéru (možnosť kariérneho postupu), firemnú kultúru rodinného charakteru (nie multi) a pružný pracovný čas (práca na diaľku).
● Konkurencieschopný plat
● Každé dva týždne 2 dni práce v komárňanskej centrále, mimo toho je možné prácu vykonávať z ktoréhokoľvek kúta krajiny
● Trhovo orientovaný manažment spoločnosti
● Možnosť profesijného a medzinárodného rastu, zodpovedná práca
● Možnosť realizácie vlastných nápadov
● Stabilné firemné zázemie, mladý, pozitívne naladený kolektív
● Možnosť kariérneho postupu

V čom spočíva naše poslanie:
V roku 2006 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.
Úspech Herbal Life spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.
Naše produkty predstavujú nekompromisnú prémiovú kvalitu, ktorú uznalo viacero organizácií: Cruelty Free International certifikuje prístup spoločnosti k testovaniu na zvieratách, The Vegan Society kontroluje vegánske produkty, certifikácie Cosmos Natural a Cosmos Organic zaručujú spoľahlivú kvalitu a boli niekoľkokrát ocenené.
Ak chceš byť súčasťou mladej, neustále expandujúcej, kreatívnej a inovatívnej  spoločnosti, čakáme pravé na Teba.
ID: 2897859  Dátum zverejnenia: 18.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou