Medical Science Liaison - Onkologie

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
2500 - 3000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-komunikace se specialisty, vědci, lékaři, zástupci odborných sdružení
-organizace a účast na konferencích a jiných odborných akcích
-školení a zvyšování povědomí o produktech a možnosti uplatnění produktu na trhu
-spolupráce s oddělením marketingu a farmaceutickými reprezentanty
monitorování situace na trhu

POŽADOVANÝ PROFIL
-VŠ vzdělání (medicína nebo farmacie) MUDr. či PharmDr. možné je i vzdělání v oblasti přírodních věd (doktorát) za předpokladu předchozí praxe na obdobné pozici
-Bydliště v Bratislavském kraji (kancelář v Bratislavě)
-Ochota cestovat - řidičský průkaz sk. B podmínkou
-Předchozí relevantní zkušenosti z Pharma Businessu
-Komunikativní znalost AJ
-Výborné prezentační dovednosti
-Dynamická a sebevědomá osobnost
-VÝHODOU: hlubší znalosti z oblasti ONKOLOGIE

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Atraktivní mzdové ohodnocení
-Práce s velmi zajímavými a úspěšnými produkty
-Zázemí silné a stabilní společnosti
-Přátelský kolektiv
-Celofiremní team buildingy v zahraničí a další benefity
-Nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Originální farmaceutická společnost se stabilním postavením na trhu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Farmacie, Medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2903742  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3000 EUR