Cenový specialista - disponent námořních přeprav

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denní telefonický a emailový kontakt se zákazníky a vedoucím oddělení námořních přeprav
• Tvorba cenových nabídek, dále ladění detailů námořních přeprav, zadání informací do systému
• Vyjednávání s rejdaři o tarifech a přepravovaných objemech
• Vytváření ceníků a denní komunikace s obchodními zástupci
• V případě potřeby zástup na oddělení přeprav

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemí velmi stabilní mezinárodní společnosti
• Balíček benefitů a sociálních výhod
• Platové ohodnocení dle praxe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Silná mezinárodní spediční a logistická společnost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Ukončené minimálně SŠ vzdělání
• Praxe v námořních přepravách a dobrá znalost dané problematiky velkou výhodou, případně praxe v příbuzném odvětví (jiný typ přeprav, obchod) podmínkou
• Výborná znalost AJ na komunikativní úrovni – denní užití
• Pečlivost a komunikativnost
• Orientace na trhu s rejdaři a spedičními společnostmi velkou výhodou
• Prozákaznická orientace

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2891135  Dátum zverejnenia: 13.2.2017