Area Sales Manager - Spotřební materiál - divize hojení ran

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Trenčianský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
14.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR FIX

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost působící ve zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Area Sales Manager.

Vaším úkolem bude vést menší tým obchodních zástupců (4-5 OZ na celou SR) ve svěřené divizi - HOJENÍ RAN. Dále pak podpora prodeje, vlastní region pro realizaci obchodních aktivit, rozdělení povinností mezi jednotlivé obchodní zástupce, vedení pravidelných meetingů, kde budete probírat průběžné obchodní výsledky na základě reportů.

Požadujeme praxi na obchodní pozici ve farmacii, medical devices nebo zdravotnictví (spotřební materiál) a to alespoň v délce pěti let. Zkušenost se spotřebním materiálem (krytí ran) může být pro Vás velkou VÝHODOU.

Nástup možný IHNED. Místo výkonu práce Trenčianský kraj, avšak vhodný kandidát může být i z nedalekého okolí (př. Bratislava).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat až 2000 EUR fixní složka mzdy
Osobní automobil i k soukromým účelům
Příspěvek na stravování
Bonusy ke mzdě

Informace o náboru

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Obchodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie se specializací na spotřební materiál. Sídlo: Trenčianský kraj.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, farmacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-praxe na pozici obchodního zástupce alespoň 5 let
-praxe na pozici Area Sales Managera alespoň 1 rok
-zmapovaný trh nemocnice
-komunikativní aktivní a spolehlivý
-komunikativní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2636483  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR FIX