Obchodní zástupce pro Západní Slovensko - automotive

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Péče o stávající odběratele a zákazníky ve svěřeném regionu
- Vyhledávání nových zákazníků
- Obchodně – technický servis
- Sledování trhu
- Spolupráce s vedením na obchodní strategii a plánech
- Pravidelný reporting

Zamestnanecké výhody, benefity

- Velmi zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy na základě dosažených výsledků
- Zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou tradicí
- Možnost osobnostního růstu a profesionálního rozvoje
- Osobní automobil i k osobnímu užití, služební telefon, home office
- Týden dovolené navíc
- Nástup ihned

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou a automotive výrobou, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pracovní pozici.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského, technického nebo ekonomického směru
- Praxe na obchodní pozici nebo silné obchodní dovednosti
- Praxe v oblasti nákladní automobilové dopravy nebo automobilového průmyslu výhodou
- Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
- Pozitivní, aktivní přístup
- Orientace na zákazníka
- Znalost práce na PC
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2542446  Dátum zverejnenia: 2.5.2016