Regulatory affairs associate

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.2.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční farmaceutickou společnost, hledáme zkušeného kandidáta / kandidátku na uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce:
Příprava, koordinace a zastřešování registračních materiálů a registrace nových produktů společnosti
Příprava žádostí o změny a prodlužování registrací
Kontakt s příslušnými státními orgány, převážně SÚKL
Sledování související legislativy
Spolupráce s výzkumem a managementem společnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
Náročnou práci ve stabilní společnosti
Moderní pracovní prostředí a dobrý kolektiv
Odpovídající platové podmínky
Možnost rozvoje a vzdělávání, celou řadu zaměstnaneckých výhod
Nástup ihned / dohodou
Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok - zástup za MD
Nástup 2/2015

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Nadnárodní farmaceutická společnost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadovaný profil:
VŠ – lékařství, farmacie, veterina, biologie nebo chemie
Prokazatelná zkušenost na pozici v registracích léčiv 1 - 5 let
Zkušenosti s registračními procesy v rámci zemí EU i mimo ní
Výborná znalost AJ (slovem a písmem)
Výborné organizační schopnosti a komunikativnost
Zodpovědnost, preciznost
Znalost práce na PC – MS Office
Bydliště: Praha

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1907160  Dátum zverejnenia: 18.11.2014