Vedoucí skladu - Senec

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Okres Senec
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní zodpovědnost za skladové procesy
• Vedení a motivace podřízených
• Jednání s klienty, řešení zákaznických priorit
• Práce na jednotlivých projektech, příprava strategie
• Analýzy provozních problémů, jejich náprava
• Zajištění efektivity a flexibility procesů
• Zodpovědnost za obchodní a ekonomickou stánku skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení
• Benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, hledáme vhodné uchazeče/ čky na uvedenou pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/ VŠ vzdělání
• Praxi na manažerské pozici v logistice podmínkou
• Znalost skladového hospodářství se zaměřením na sběrnou službu
• Zkušenosti v jednání se zákazníky
• Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
• Zkušenosti s vedením týmu
• Znalost práce na PC – MS Office
• Zodpovědnost, důslednost, proaktivita
• Komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
• Analytický typ, přirozená autorita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1883706  Dátum zverejnenia: 30.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou (dle zkušeností)