Data Scientist pre Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Search- budeš vo veľkej miere participovať na zlepšovaní vyhľadávania (nastavenie, udržiavanie a zlepšovanie súčasného vyhľadávania).

Recommender – budeš styčnou osobu pre všetky otázky týkajúce sa machine learning-u pre našu sesterskú spoločnosť, ktorá tento recommender vyvíja, a ktorý v súčasnosti využívame. Máme v pláne pripraviť aj vlastný recommender, na ktorom by si sa aj ty výrazne podieľal/a.

Data – návrh systematického monitorovania správania sa užívateľov na stránke, s cieľom personalizovať ich používateľský zážitok.

  • Návrhy na zlepšenie produktu profesia.sk
  • Dennodenná analýza dát a príprava hypotéz, ktoré sa budú následne testovať.
  • Dennodenná komunikácia s produktovým oddelením, šéfom produktu a vývojom.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené VŠ vzdelanie - informatika, umelá inteligencia, štatistika, programovanie.
  • Skúsenosti s podobnou pozíciou min. 1-2 roky (uvítame aj absolventa, pokiaľ získal skúsenosti popri škole).
  • Dokážeš hľadať v dátach súvislosti a modely správania sa návštevníkov webu, ktoré aplikuješ do praxe.
  • Znalosť osvedčených postupov pri riešení ukladania veľkých setov dát (MySQL, Elastic Search, Solr).
  • Skúsenosti s dátovým modelovaním a analýzou dát.
  • Skúsenosti s návrhom optimálneho ukladania a výberu dát z relačných a nerelačných databáz (MySQL, Elastic Search, Mongo DB).
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine.

  • Vzťah k číslam, programovaniu a štatistike.
  • Otvorenú myseľ, hlad po vzdelávaní a chuť sa neustále zlepšovať.
  • Páčilo by sa nám, ak by si bol dušou výskumník, doťahoval veci a premýšľal do dôsledkov.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/a ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť, podporí tvoje nápady a naučí veľa nového, ak budeš chcieť.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Mesačné vyhodnotenie naj zamestnanca v produktovom tíme (podmienky sa dozvieš na pohovore :)
  • Zaujímavé benefity (masáže, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve v našej spoločnosti a na danej pozícii pracovať. Napíš nám na akom najzaujímavejšom dátovom projekte si pracoval/a?

- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3032858  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou