Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta B2B Marketing špecialista pre produkty spoločnosti Profesia

B2B Marketing špecialista pre produkty spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Komplexné zastrešenie marketingovej komunikácie produktov a projektov spoločnosti Profesia: HR nástroja Mark a nového produktu Profesia.analyses.
  • Navrhovanie, plánovanie a vyhodnocovanie marketingových kampaní.
  • Realizovanie content marketingových aktivít a copywriting.
  • Koordinovanie smerovania komunikácie vyplývajúcej zo strategického nastavenia firmy.
  • Sledovanie trhu, inovácií a trendov je pre nás podmienkou, ako aj chuť zdieľať nové zaujímavosti s kolegami.
  • Úzka spolupráca s produktovými manažérmi, obchodným oddelením a ostatnými špecialistami v rámci marketingového oddelenia (PPC, SEO, grafici).
  • Koordinácia aktivít s vedúcim oddelenia a ostatnými členmi marketingu.

Čo od teba očakávame?

  • Požadujeme ukončené VŠ vzdelanie so špecializáciou na marketing.
  • Anglický jazyk – slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov.
  • Očakávame tvoje pracovné skúsenosti z oblasti marketingu, min. 2 roky (online marketing je výhodou).
  • Oceníme tvoju zvedavosť, kreativitu, rôznorodé nápady a aktívny prístup.

A tak hľadáme:
  • tímového hráča a partnera pre produktového manažéra, ktorý pozná všetky marketingové triky,
  • kreatívca, ktorý sa vie pozrieť aj na čísla a vyhodnotiť si svoje kampane,
  • zručného social media špecialistu, ktorý sa vyzná vo vodách online marketingu a poradí si aj s offline svetom,
  • človeka, ktorý si uvedomuje, že za úspešným predajom dobrého produktu sa skrýva skvelý marketing,
  • človeka, ktorý má rád výzvy a náročné projekty.

A čo ti ponúkame my?

  • Lákavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Výhodou je, že väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list a bude nás zaujímať, prečo reaguješ práve na túto pozíciu.

- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.

- Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.

- Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 2984601  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou