Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta E-mail špecialista pre spoločnosť Profesia

E-mail špecialista pre spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

TVOJOU ÚLOHOU BUDE SPRÁVA REKLAMNÉHO SYSTÉMU A MAILINGOV, A TO NAJMÄ:
  • nastavovanie interných a klientských emailových kampaní a vyhodnocovanie ich výkonnosti,
  • práca s marketingovými e-mailmi v systéme Mailjet/SENDY (príprava a správa šablón, odosielanie e-mailov, analyzovanie metrík a navrhovanie optimalizácie pre zlepšovanie výkonu – A/B testovanie),
  • kreatívna práca pri vytváraní e-mailov v MJML,
  • zodpovednosť za správu databáz, ich segmentáciu a podobne.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené vzdelanie výhodou, skúsenosti so správou mailingových kampaní nevyhnutnosťou.
  • Anglický jazyk - aktívne slovom i písmom.
  • Skúsenosti s podobnou pozíciou min. 1-2 roky (pozícia je vhodná aj pre absolventa, pokiaľ získal skúsenosti popri škole).
  • Hĺbková znalosť Google Analytics, chápanie výhod GTM, schopnosť nastaviť a vyhodnotiť Google experimenty.
  • Rovnako očakávame, že rád/a využívaš dennodenne Excel, máš skúsenosti s Adobe Photoshop a tušíš, čo je Google AdSense.
  • Zvládnutie základného nástroja na testovanie – analýza confidence intervalu, veľkosti potrebnej vzorky atď.
  • Skúsenosti s prácou s databázou (MySQL) a s inými dostupnými internými štatistickými zdrojmi vo firme.
  • Skúsenosti s prácou v MJML.
  • Pokročilú znalosť HTML.
  • Zvedavosť, kritické a kreatívne myslenie, systematickosť, samostatnosť, analytické myslenie a tímovosť.
  • Rovnako je pre nás dôležitý samostatný a zodpovedný prístup k zadaným cieľom, proaktivita, zmysel pre detail a jasné a zrozumiteľné vyjadrovanie.

A čo ti ponúkame my?

  • Realizovanie sa v inovatívnych projektoch spoločnosti Profesia.
  • Inšpiratívna práca v tíme úspešnej spoločnosti.
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania.
  • Zaujímavé benefity (2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, masáže a ovocie vo firme, vynikajúca káva, mobil, firemné akcie, jazykové vzdelávanie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • Možnosti športových a firemných aktivít.
  • 13. plat a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore :)

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve v našej spoločnosti a na danej pozícii pracovať.

- Ak budeš reagovať na danú ponuku, zobrazia sa ti 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.

- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 2984294  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou