Customer Support Specialist

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Dennodenná komunikácia (telefón, e-mail a chat) s našimi klientmi - uchádzačmi o prácu a firmami.
  • Poskytovanie informácií a technická podpora na stránkach produktov spoločnosti Profesia.
  • Riešenie otázok, požiadaviek, pripomienok a spracovanie návrhov, nápadov, podnetov od používateľov.
  • Pomoc s otázkami ohľadne pracovného trhu.
  • Overovanie registrovaných firiem, pracovných ponúk a životopisov.
  • Aktívna účasť na rôznych podujatiach a veľtrhoch práce.

Pre lepšiu predstavu si prečítaj, ako vyzerá deň ,,supporťáka"

Čo od teba očakávame?

  • Pozitívny vzťah k telefonickej, e-mailovej a chat komunikácii.
  • Ochotu pracovať dennodenne s PC.
  • Angličtinu a Nemčinu a na takej úrovni, aby si zvládol/a komunikáciu s našimi klientmi.
  • Gramaticky a štylisticky korektné e-maily bez chýb (pochybnosti si radšej skonzultuješ s Googlom).
  • Očakávame od Teba taktiež komunikatívnosť, trpezlivosť, zdvorilosť, zvedavosť, vždy ochotu pomôcť a nájsť riešenie pre našich klientov. A k tomu ešte prozákaznícky prístup.
  • Tímovosť a kolegialitu, ktorú môžeš preukázať aj počas víkendových zmien 1 x mesačne (cca. 4 hodiny/deň).
  • Prax v administratíve, skúsenosť s prácou zákazníckej podpory je veľkou výhodou.

A čo ti ponúkame my?

  • Zaujímavé benefity - masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, možnosť práce z domu, notebook, iPhone, firemné akcie a mnoho ďalších :-).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a rozvíjať sa (cudzie jazyky, školenia pri zavádzaní nových technológií).
  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk a produktov spoločnosti.
  • Nečaká na teba dress code, open space a ani vykanie.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš v našej spoločnosti pracovať, prečo práve na danej pozícii a skús svojimi slovami opísať aký/á si?

Po reagovaní na pracovnú ponuku sa ti zobrazia 4 krátke otázky, ktoré sú súčasťou výberového konania.

- Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 2981622  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou