Hľadáme UI a Web dizajnéra/dizajnérku s citom pre minimalizmus a jednoduchosť

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
Dozvieš sa na pohovore, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  •  Návrhovanie uživateľského rozhrania s dôrazom na použiteľnosť.
  • Schopnosť vychádzať zo súčasných webstránok a navrhovať nové riešenia aj pre účely A/B testovania.
  • Schopnosť nakódiť grafické návrhy do HTML podoby.
  • Študovanie si noviniek zo sveta webdesignu.
  • Dodržiavanie vizuálnej komunikácie značky.
  • Zlepšovanie webstránok našich už existujúcich viacerých produktoch.
  • Komunikácia s vývojármi a produktovými manažérmi.

Čo od teba očakávame?

  • skúsenosti s Interaction Design, Front-end developmentom, User Experience a produktovým dizajnom
  • skúsenosti s návrhom webov
  • poznáš zásady a princípy tvorby responzívneho designu a ovládaš responzívne frameworky napr. Bootstrap
  • dokonale poznáš základne princípy grafického designu
  • máš znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
  • máš skúsenosti s prácou v Photoshope, Adobe Illustrator
  • máš skúsenosti s technológiami: CSS, HTML

S týmto by si nás veľmi potešil/a.
Precíznosť, kreativita, systematičnosť patria medzi tvoje silné stránky.
Estetické cítenie a otvorenosť voči trendom vo web grafike priam vyhľadávaš a zároveň si otvorený voči konštruktívnej kritike a k tomu všetkému sa ešte s radosťou vzdelávaš a pracuješ na sebe.
Ak máš aj nejaké skúsenosti s JavaScriptom, je to pre teba len veľké + :)

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
  • Možnosť podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktov.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už za sebou z hľadiska navrhovania webov (spomeň prosím konkrétne stránky, nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ. Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 2820210   Dátum zverejnenia: 23.11.2016