Junior Product Specialist Profesia.sk

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • príprava analýz a technických špecifikácií potrebných k vylepšeniu existujúcej a návrhu novej funkcionality pracovného portálu Profesia.sk.
  • komunikácia s celým produktovým tímom, ale aj ostatnými oddeleniami, aby si mal/a k dispozícii všetky potrebné vstupné informácie.
  • doťahovanie rozpracovaných „fičurín“ pre uchádzačov aj firmy, ktoré im zlepšia život na našom webe.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s tvorbou komplexnejších webových stránok minimálne 2 roky.
  • Očakávame, že máš analytické myslenie, zaujímajú ťa čísla, rád/rada robíš analýzu daného čiastkového problému a navrhuješ riešenia. Inšpiruješ sa osvedčenými postupmi najväčších svetových hráčov na internete.
  • Pochopenie pre User Experience.
  • Schopnosť zrozumiteľne písať technické špecifikácie vrátane prípravy wireframov (napr. v Axure).
  • Pravidelné meranie implementovaných zmien a naladenie na „data driven“ kultúru.
  • Učenlivosť - aby si sa niektoré veci naučil/a aj sám/sama, bez toho, aby sme ti k tomu dávali návod.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/rada ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine. Bežne kupujeme anglické knihy - je to jeden z benefitov, ktorý ponúkame.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať. Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť a podporiť tvoje nápady a veľa nového ťa naučí, ak budeš chcieť a budeš otvorený/á zmenám.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v danej oblasti (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Mesačné vyhodnotenie naj zamestnanca na produktovom oddelení (podmienky na nomináciu sa dozvieš na pohovore :)
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám svoj životopis a napíš, na akých projektoch si pracoval/a.
Zároveň ťa prosíme o vypracovanie úlohy, ktorú pri reakcii na ponuku prilož do prílohy.

Úloha pre Teba:
Trh práce dosahuje svoje historické maximum. Denne máme až 700 nových pracovných ponúk. Z tohto dôvodu nám klesá počet preklikov zo zoznamu ponúk na detaily jednotlivých ponúk (ako napríklad na túto ponuku).
Zamysli sa nad tým prečo a navrhni, akými vylepšeniami by sme počet preklikov mohli zvýšiť.

Bonusová otázka: Mali by sme to urobiť ako A/B test? Ak áno, čo by bolo cieľom testu?

Adresa spoločnosti
Profesia, spol. s r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 2731514   Dátum zverejnenia: 27.10.2016