Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Junior Product Specialist Profesia.sk

Junior Product Specialist Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • príprava analýz a technických špecifikácií potrebných k vylepšeniu existujúcej a návrhu novej funkcionality pracovného portálu Profesia.sk.
  • komunikácia s celým produktovým tímom, ale aj ostatnými oddeleniami, aby si mal/a k dispozícii všetky potrebné vstupné informácie.
  • doťahovanie rozpracovaných „fičurín“ pre uchádzačov aj firmy, ktoré im zlepšia život na našom webe.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s tvorbou komplexnejších webových stránok minimálne 2 roky.
  • Očakávame, že máš analytické myslenie, zaujímajú ťa čísla, rád/rada robíš analýzu daného čiastkového problému a navrhuješ riešenia. Inšpiruješ sa osvedčenými postupmi najväčších svetových hráčov na internete.
  • Pochopenie pre User Experience.
  • Schopnosť zrozumiteľne písať technické špecifikácie vrátane prípravy wireframov (napr. v Axure).
  • Pravidelné meranie implementovaných zmien a naladenie na „data driven“ kultúru.
  • Učenlivosť - aby si sa niektoré veci naučil/a aj sám/sama, bez toho, aby sme ti k tomu dávali návod.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/rada ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine. Bežne kupujeme anglické knihy - je to jeden z benefitov, ktorý ponúkame.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať. Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť a podporiť tvoje nápady a veľa nového ťa naučí, ak budeš chcieť a budeš otvorený/á zmenám.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v danej oblasti (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Mesačné vyhodnotenie naj zamestnanca na produktovom oddelení (podmienky na nomináciu sa dozvieš na pohovore :)
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám svoj životopis a napíš, na akých projektoch si pracoval/a.
Zároveň ťa prosíme o vypracovanie úlohy, ktorú pri reakcii na ponuku prilož do prílohy.

Úloha pre Teba:
Trh práce dosahuje svoje historické maximum. Denne máme až 700 nových pracovných ponúk. Z tohto dôvodu nám klesá počet preklikov zo zoznamu ponúk na detaily jednotlivých ponúk (ako napríklad na túto ponuku).
Zamysli sa nad tým prečo a navrhni, akými vylepšeniami by sme počet preklikov mohli zvýšiť.

Bonusová otázka: Mali by sme to urobiť ako A/B test? Ak áno, čo by bolo cieľom testu?

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 2731514  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou