1-location 1-salary 1-calendar 1-contract-type
Prinášame odpovede na všetky otázky o práci

Recepčná, asistent/asistentka

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

  1. Máš zmysel pre detail a mať systém vo veciach je pre Teba samozrejmosťou?

Potom sa určite s radosťou zhostíš každodenného preberania, odosielania pošty, jej evidovania, ale aj scanovania či kopírovania materiálov pre kolegov.
  2. Pracuje sa Ti lepšie v čistom a útulnom prostredí, ktoré s radosťou zveľadíš aj svojim kolegom a našim návštevám?
    Tvoje presvedčenie môžeš využiť každý deň pri starostlivosti o naše spoločné priestory – zasadačky, kuchynka či oddychové miestnosti, aby boli vždy čisté a pripravené na využívanie.
  3. Popri administratívnej práci Ťa nevyvedie z miery, keď na dvere Profesie zazvoní naša návšteva, o ktorú sa postaráš vždy s úsmevom na tvári od A po Z?

    Tak sa budeš usmievať veľmi často, pretože prijímanie, ohlasovanie, usadenie a občerstvenie návštev je takmer na dennom poriadku.
  4. Samostatná práca na pridelených úlohách Ti vyhovuje rovnako, ako administratívna podpora a pomoc ostatným oddeleniam (najmä oddeleniu obchodu a ekonomiky).
  5. Okrem osobného kontaktu je Ti blízka aj telefonická či e-mailová komunikácia bez ohľadu na to, či je v slovenskom, alebo anglickom jazyku?

Keď aj na túto otázku odpovedáš ÁNO, tak preberanie telefónov, prepájanie na kolegov, či odovzdávanie odkazov bude Tvojou ďalšou činnosťou.
  6. Láka Ťa vidieť organizačné zákulisie úspešných eventov z dielne Profesie a priložiť aj Tvoju ruku k dielu?

Tvoju pomoc určite oceníme pri príprave Profesia days, HR days, konferencie Trh práce, RecruitRank Awards, Naj zamestnávateľa či pri koordinácii nášho spoločného firemného víkendu.

Ak si myslíš, že táto ponuka je práve pre Teba, tak Ťa čaká:

  • práca v tíme inšpiratívnych ľudí
  • účasť na zaujímavých projektoch a produktoch
  • možnosť ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania
  • zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie na pracovisku, vynikajúca káva, mobil, narodeninové voľno, firemné akcie... a iné)
  • 13. plat a ešte veľa iných príjemných vecí (prezradíme na pohovore)
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Naše požiadavky na Teba:

  • požadujeme minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Anglický jazyk - aktívne slovom i písmom, keďže máme fínskych majiteľov
  • počítačové znalosti (Microsoft Excel, PowerPoint a Word) na pokročilej úrovni
  • vodičský preukaz sk. B
  • prax na podobnej pozícii min. 1 rok

Hľadáme práve Teba, ak:

  • Ti nerobí problém vstávať ráno do práce a tešíš sa z dobre vykonanej práce
  • sa dobre cítiš vo firme s neformálnou atmosférou, v ktorej je každý nápad vítaný
  • si precízny/a s poriadkom nie len v papieroch, ale potrpíš si aj na čistotu a poriadok na pracovisku
  • rád/a nadväzuješ kontakty s neznámymi návštevami vo firme a nemáš problém viesť krátku neformálnu komunikáciu
  • si dôsledný/á, zodpovedný/á, príjemný/á, usmiaty/a a prozákaznícky orientovaný typ človeka
  • máš energiu a úsmev na tvári nielen cez víkend
  • vnímaš každodennú prácu na PC a telefonickú alebo e-mailovú komunikáciu ako nevyhnutnú súčasť práce a Excel tabuľky nezačneš robiť s prevrátením očí
  • písanie gramaticky a štylisticky korektných e-mailov je pre Teba automatické a preveríš si daný text, aby bol bez chýb
  • sa na druhej strane telefónu ozve spíkujúci klient, nepoložíš telefón a konverzuješ bez problémov ďalej

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš v našej spoločnosti pracovať, prečo práve na danej pozícii a skús svojimi slovami opísať aký/ aká si?

Po reagovaní na pracovnú ponuku sa Ti zobrazia 3 úlohy, ktoré sú súčasťou výberového konania.
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava
firma.profesia.sk

Kontaktná osoba:
Mgr. Petra Nováková

Tel.: +421 2 3220 9171
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2530926  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou