Senior Obchodník pre Profesia.sk

MIESTO PRÁCE:
Tower 115, PRIBINOVA 25, BRATISLAVA
PONÚKANÝ PLAT (BRUTTO):
DOHODOU
TERMÍN NÁSTUPU:
DOHODOU
DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
PLNÝ ÚVÄZOK
ČO BUDE VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?
  • Zodpovednosť za nadväzovanie obchodných kontaktov, starostlivosť a predaj služieb portálu www.profesia.sk.
  • Aktívne získavanie nových klientov a partnerov na spoluprácu.
  • Starostlivosť o súčasných a nových zákazníkov www.profesia.sk
  • E-mailová a telefonická komunikácia a zodpovednosť za vedenie obchodných stretnutí so súčasnými aj potenciálnymi zákazníkmi.
  • Vytváranie nových podnetov na rozvíjanie obchodnej činnosti spoločnosti Profesia.
  • Zodpovednosť za správne cenové ponuky služieb.
  • Zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
  • Participovanie na pridelených úlohách na projektoch.
  • Sledovanie problematiky v oblasti ľudských zdrojov, on-line recruitmentu a trhu práce.

AK SI MYSLÍTE, ŽE TÁTO PONUKA JE PRÁVE PRE VÁS, TAK VÁS ČAKÁ:
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme
  • Výborné podporujúce prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, online a iné (domáce aj zahraničné konferencie)
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity)
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat

Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FBfiremnej stránke.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
  • Požadujeme ukončené VŠ vzdelanie
  • Anglický jazyk - aktívne slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov
  • Očakávame prax na podobnej pozícii, v oblasti obchodu min. 2 roky
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami
  • Znalosť problematiky HR, trhu práce veľká výhoda
  • Znalosť práce na PC (Word, Excel, Power Point) na užívateľskej úrovni
  • Hľadáme zaujímavého človeka, ktorý je dynamický, dokáže počúvať, má príjemný hlas, je ústretový a vnímavý v komunikácii, je trpezlivý, ochotný sa učiť sa nové veci
  • Hľadáme zároveň uchádzača, ktorý nemá problém pri telefonickom a osobnom kontakte s novými klientmi a "je srdcom obchodník"
  • Očakávame samostatnosť, dôslednosť, precíznosť so zmyslom pre detail, otvorenosť novým výzvam, logicky vnímanie súvislosti
  • Dôležitá je pre nás aj tímovosť, proaktívita, logické uvažovanie
AKO REAGOVAŤ NA TÚTO PONUKU?
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list.

V prípade, že budete reagovať na túto ponuku, zobrazia sa Vám otázky, nad ktorými sa budete musieť dlhšie zamyslieť a bude nás zaujímať Váš názor. Vypracované otázky sú súčasťou výberového procesu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava
firma.profesia.sk

Kontakt
Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
Tel.: +421 2 3220 9171
Fax: 02/32 20 91 18
E-mail: poslať životopis
ID: 2416481  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou