Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta SEO špecialista/ Web analytik pre Profesia

SEO špecialista/ Web analytik pre Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • návrhy, podpora a zviditeľnenie web stránok prostredníctvom SEO web marketingu v spolupráci s marketingovým oddelením
  • samostatná práca na pridelených projektoch (návrh- realizácia- vyhodnotenie zmien na stránkach).
  • optimalizácia súčasných textov na stránke, prechádzanie a kontrolovanie už existujúcich textov na stránke
  • meranie úspešnosti dôsledkov zmien
  • zodpovednosť za analýzu súčasného stavu web stránok a produktov v súvislosti s konkurenčnými stránkami u nás a v zahraničí
  • zodpovednosť za dôsledné monitorovanie konkurencie a sledovanie pracovného trhu v súvislosti s novými online marketingovými príležitosťami
  • navrhuje nové podnety pre online marketingové aktivity a predkladá ich marketingovému riaditeľovi
  • zodpovednosť za reporting návštevnosti stránky a iných kľúčových ukazovateľov priamo marketingovému riaditeľovi

Čo od teba očakávame?

  • ukončené VŠ vzdelanie
  • Google Analytics - expert
  • Google Webmaster tools - expert
  • Google tag manager - expert
  • Znalosť SEO SW- napr. MOZ.pro
  • skúsenosti s A, B testingom veľkou výhodou
  • vyhodnocovanie landing page podla cieľu, chápanie faktorov, ktoré ovplyvňujú SERP
  • výborné analytické myslenie

Hľadáme človeka, ktorý vie samostatne a zodpovedne pristupovať k zadaným cieľom, je tímový hráč, má v sebe proaktívny prístup, zmysel pre detail a vie sa jasne a zrozumiteľne vyjadrovať.
Rovnako mu nechýba analytické myslenie a precíznosť.
Nemá problém s interpretáciou výsledkov/ dát smerom k vedeniu spoločnosti.

A čo ti ponúkame my?

Práca na perspektívnych a zaujímavých projektoch spoločnosti Profesia.
Zaujímavá práca v tíme úspešnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Zaujímavé rôznorodé benefity (2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, masáže a ovocie vo firme, vynikajúca káva, mobil, firemné akcie, jazykové vzdelávanie a iné)
Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
Možnosti športových a firemných aktivít.
13. plat a ešte veľa iných príjemných iných veci, prezradíme na pohovore:)

Ideš do toho s nami?

Ak máte o prácu v našej spoločnosti záujem, pošlite nám prosím svoj životopis a motivačný list, kde uvediete prečo chcete v našej spoločnosti pracovať a na danej pozícii.
Ak budete reagovať na danú ponuku, zobrazia sa Vám 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového pohovoru.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v ponuke.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 2080088  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou