MARKETINGOVÝ
MANAGER

@ PROFESIA.SK
MIESTO PRÁCE:
PRIBINOVA 25, BRATISLAVA
PONÚKANÝ PLAT (BRUTTO):
DOHODOU
TERMÍN NÁSTUPU:
DOHODOU
DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
PLNÝ ÚVÄZOK

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu marketingového manažéra, ktorý vie a baví ho nielen marketing ako taký, ale zaujímajú ho aj ľudia a zároveň je neformálny vodca a vie, ako krátkodobo aj dlhodobo vytvoriť stratégiu úspešnej spoločnosti.

Nie je preňho dôležitá pozícia na vizitke, ale nové marketingové výzvy. Tvorbu produktových kampaní má v malíčku a zároveň si vie aj odmerať ich úspešnosť.

Hľadáme takého lídra, ktorý vie byť jedným z členov marketingového tímu, zároveň však vie prebrať zodpovednosť a stáť za názormi svojich ľudí.

Oceňujeme, ak sleduješ trendy v on-line marketingu a vieš doniesť nové veci do nášho už "zaslepenejšieho" pohľadu na naše produkty. Potrebujeme však, aby ti neboli cudzie ani analýzy, či už trhu ako takého, alebo produktov, a zároveň budeme očakávať navrhovanie riešení na podporu predaja.

Každodennou činnosťou bude pre teba príprava produktových kampaní spolu s ostatnými členmi tímu. Zodpovednosť za prípravu a tvorbu návrhu marketingového plánu a rozpočtu berieme ako samozrejmosť.

Súčasťou tvojej práce bude aj prezentovanie návrhov, či už tvojich, alebo kolegov, riadenie tímu, vedenie, hodnotenie a, samozrejme, ich motivácia pre ich rozvoj a ďalšiu kreatívu.

Tvojou úlohou bude aj pravidelne kooperovať so zástupcami nášho obchodného a produktového oddelenia.

Iné výhody

Ak si myslíš, že táto ponuka je práve pre teba, tak ťa čaká:

Zaujímavá práca v tíme úspešnej spoločnosti, príjemní kolegovia, príjemná otvorená atmosféra

Možnosť ďalšieho vzdelávania

Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity)

Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat

Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
marketing

Znalosti:
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Požadovaná prax:
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Požadujeme ukončené VŠ vzdelanie, veľkou výhodou je marketing
Anglický jazyk slovom i písmom, prezentácia v angličtine je podmienkou
Očakávame skúsenosti z práce v reklamnej agentúre, on-line marketingu min. 2-3 roky
Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti sú nevyhnutné
Analytické myslenie, veľká zvedavosť, kreativita, aktívny prístup...
Skúsenosti s riadením tímu min. 2 roky
Veľkou výhodou je prax v zahraničí v oblasti online marketingu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 17 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Informačné technológie

Informácie o výberovom konaní:
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.1.2015

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím emailom svoj životopis a motivačný list (budeme radi, ak pošleš aj nejaké kreatívne CV), a bude nás zaujímať, prečo reaguješ práve na túto pozíciu.

V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa Ti aj 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 25 Zobraziť na mape
811 09 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
Tel.: +421 2 3220 9171
Fax: 02/32 20 91 18
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1972206  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou