Správca informačného systému

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Analyzovanie, navrhovanie a implementácia informačných systémov.
  • Inštalovanie, spravovanie a údržba pracovných staníc (Windows, OSX) a serverov (Windows Server/Linux)
  • Starostlivosť o bezproblémovú prevádzku firemnej infraštruktúry.
  • Inštalovanie a aktualizácia licencovaného softvéru.
  • Poskytovanie technickej podpory používateľom v rámci spoločnosti
  • Vedenie dokumentácie o hw/sw vybavení a zakúpených licenciách.
  • Vykonávanie pravidelných systémových a softvérových auditov.
  • Spravovanie prístupov do systémov a počítačovej siete.
  • Nasadzovanie a správa vyvíjaných webových aplikácií (monitorovanie,
skriptovanie).
  • Analyzovanie systémových protokolov, diagnostikovanie a riešenie
technických problémov.
  • Administrácia databáz (zálohovanie, obnova, monitoring).
  • Zabezpečenie pravidelného zálohovania dát a ich obnovy.
  • Zodpovednosť za bezpečnosť informačných systémov a webov.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti na podobnej pozícii nevyhnutnosť, min. 5 rokov.
  • Skúsenosti so spravovaním informačných systémov a web portálov vo väčších spoločnostiach podmienka.
  • Schopnosť analyzovať požiadavky užívateľov a schopnosť riešenia situácie.
  • Prehľad v oblasti zabezpečenia informačných systémov.

Ďalej vyžadujeme:
  • Technické a analytické schopnosti.
  • Proaktívnosť (aktívne predchádza problémom, ústretovosť k internému zákazníkovi),
  • Hľadáme človeka, ktorý je zároveň samostatný, flexibilný, zodpovedný, schopný učiť sa nové technológie.

A čo ti ponúkame my?

  • Zaujímavá práca v tíme úspešnej spoločnosti, príjemní kolegovia, príjemná otvorená atmosféra.
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné)
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • 13. plat
  • Viac na našom blogu: http://blog.profesia.sk/

Ideš do toho s nami?

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím emailom svoj životopis a motivačný list, prečo ste reagovali práve na túto pozíciu.

V prípade, že budete reagovať na túto ponuku, zobrazia sa Vám 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 1861932  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou