Reagujte bez životopisu

Projektant elektroenergetika VN, NN, VVN

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 700 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie vzdušných a káblových distribučných eklektických vedení a distribučných transformátorových trafostaníc NN/VN,
- projektovanie silnoprúdových elektroinštálácii v obytných a priemyselných objektoch,
- vybavovanie stavebných povolení a kompletnej inžinierskej činnosti.

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.
- Rozmanitá pracovná náplň.
- Príjemné nové pracovné prostredie.
- Stabilná práca.
- Sociálny program, zamestnanecké výhody.
- Príspevok pri narodení dieťaťa.
- Dochádzková mesačná prémia.

Záujemcovia nech posielajú životopisy na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktná osoba: Ing. Veronika Riegel, tel.: 0908 344 486. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektroenergetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
CENKROS - Základy
MicroStation - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant (elektroenergetika)

Počet rokov praxe

3

- Znalosti z technickej normalizácie (základy).
- Schopnosť čítať elektrotechnické výkresy.
- Počítačové znalosti Sichr (základy)
- Znalosti o elektrotechnických prístrojoch: meranie impedancia poruchovej slučky, meranie odporu uzemnenia uzemňovača, meranie izolačného stavu.
- Osvedčenie podľa: Vyhl. 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektrotechnik.

Zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa.

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1632690  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac