Obchodno-technický zástupca automatizačnej techniky - riadiace systémy.

PROELEKTRO spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2500 EUR/mesiac, Základný plat + benefity z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastúpenie pre Slovenskú republiku - dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v celej Európe a v mnohých častiach sveta v oblasti vývoja, výroby a implementácie malých a stredných riadiacich systémov určených pre priemyselné použitie, technológie budov, inteligentné domy a pod.
Hlavná pracovná náplň:
- marketingová činnosť v rámci SR
- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov - akvizičná činnosť
- spracovávanie cenových ponúk a technických špecifikácií
- poskytovanie odborného technického poradenstva

- dynamická a samostatná práca s možnosťou seba-realizácie
- zázemie stabilnej a na Slovensku dobre etablovanej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie - fix + variabilná zložka
- služobný automobil, telefón, notebook
- možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami v oblasti riadiacich systémov
- zaškolenie v Nemecku

Váš životopis v slovenskom jazyku nám zašlite prosím e-mailom na:
[email protected] .
Kontaktné info nájdete na www.wago.sk .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti automatizácie, systémov riadenia, merania a regulácie
- ochota cestovať
- dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, iniciatívnosť, obchodnícky duch, zmysel pre samostatnú i tímovú prácu
- znalosť cudzieho jazyka

Obchodná spoločnosť so sídlom v Bratislave zastupujúca zahraničného výrobcu z oblasti elektro-techniky na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 842949  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2500 EUR/mesiac, Základný plat + benefity z obratu