Obchodný zástupca

PRODEX, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Popradská 1465/90, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a zákazníkov
* udržiavanie a rozvoj vzťahov s pridelenými existujúcimi zákazníkmi
* neustále monitorovanie trhu a konkurencie
* príprava technických riešení a cenových ponúk
* zodpovednosť za rozvoj a budovanie siete zákazníkov a za dosahovanie predajných cieľov

* flexibilný pracovný čas
* firemná kultúra s dôrazom na spokojnosť zamestnancov a individuálny prístup k nim
* rodinná atmosféra v komfortnom pracovnom prostredí
* motivačné odmeňovanie
* služobný telefón, automobil...

Hľadáme človeka do malého, dynamického tímu. Miesto práce je hlavne v teréne, preto rátajte s častým cestovaním po SR. Ak si aktívny a dravý, nie je ti cudzie umenie obchodovať, máš chuť učiť sa a rozvíjať, máš dobré nápady a premýšľaš nad riešeniami, ktoré aj dotiahneš do úspešného konca, ozvi sa. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* skúsenosti na pozícii predajcu
* nadpriemerné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* schopnosť aktívne počúvať
* silná orientácia na zákazníka
* samostatnosť, spoľalivosť, zodpovednosť, optimistický prístup
* ochota pravidelne cestovať po SR
* shopnosť samo-motivácie
* technické vzdelanie je výhodou

Better mobility, better life. To je naše motto, ktorému už viac ako 20 rokov veríme a ktorým sa aj denne riadime. Pohyblivosť je základom modernej spoločnosti a všetkých jednotlivcov. Snažíme sa tlačiť vývoj vpred tak, aby zlepšoval život ľudí, spôsob akým pracujú a ich pracovné podmienky. Charakterizuje nás otvorenosť. Sme úprimní a otvorení v našich cieľoch, hodnotách, krokoch, procesoch a úspechoch. Táto transparentnosť vedie k partnerstvu s našimi zákazníkmi a dodávateľmi, ktoré je založené na dôvere. Sme spoľahlivým partnerom v oblasti koliesok a súvisiacich procesov, systémov a riešení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Popradská 1465/90
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Jozef Zelenák
Tel.: 055/644 62 84
E-mail: poslať životopis
ID: 2996614   Dátum zverejnenia: 19.5.2017