Inžinier riadiacich a bezpečnostných systémov

PROCUS s.r.o.

Miesto práce
Halle, Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
základná zložka od 2500 + odmenové príplatky (projektové, za držanie pohotovosti, odmena za relokáciu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava zmien riadiaceho a safety systému podľa zadávacích projektových podkladov
Testovanie pripravených zmien na simulátore
Uvedenie zmien do prevádzky
Rutinná zmena parametrov riadiaceho systému na základe zmenového listu
Tvorba nadstavbových aplikácií v oblasti automatizácie

Stabilné zamestnanie s dlhodobou perspektívou
Podpora pri presťahovaní (aj rodinným príslušníkom)
Intenzívne jazykové programy
Možnosť sebarealizácie
Atraktívny sociálny program
Celofiremné aktivity

Na základe životopisu v slovenskom, anglickom, alebo nemeckom jazyku budú uchádzači pozývaní na osobné stretnutie
Životopisy prosím zasielať na [email protected]
Prax s programovaním systémov PLC/DCS bude samostatne hodnotená na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

programovanie systémov PLC/DCS

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s konfigurovaním a programovaním riadiacich systémov
Znalosť DCS Foxboro a SPLC Triconex výhodou
Znalosť PCS7 výhodou
Aktívna znalosť anglického jazyka
Znalosť nemeckého jazyka výhodou
Popri programátorských zručnostiach sa uplatnia znalosti technologického procesu, orientácia v projektovej dokumentácii, znalosti senzorov, bezpečnostných prvkov a priemyselných komunikácií
Zodpovednosť, spoľahlivosť

Stabilná spoločnosť s 25-ročnou históriou poskytujúca moderné riešenia v oblasti automatizácie a informatiky (www.procus.com, www.procus.sk).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 798441  Dátum zverejnenia: 5.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka od 2500 + odmenové príplatky (projektové, za držanie pohotovosti, odmena za relokáciu)