Asistentka

PROCTUM, spol. s r.o.

Miesto práce
Kolárska 8, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie prehľadov a databáz podľa pokynov nadriadeného, zapisovanie faktúr a spracovávanie internej a externej korešpodencie, komunikácia s bankou, telekomunikačnou spoločnosťou, spracovávanie knihy jázd + cestovné príkazy, spolupráca s účtovníkmi a audítormi spoločnosti, bežné administratívne práce, organizačné zabezpečenie pracovných návštev, zodpovednosť za hotovostné platby - podnikovú pokladňu

služobný telefón

Ak Vás pozícia zaujala, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list na kontaktnú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Akceptujeme iba žiadosti, ktoré obsahujú Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť pre tímovú spoluprácu, diskrétnosť, lojálnosť

Audítorská a poradenská spoločnosť, založená v roku 1992. Sme stabilizovaná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na domácom aj zahraničnom trhu a disponuje dostatočným množstvom vysoko kvalifikovaných odborníkov s niekoľkoročnou skúsenosťou v odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2069210  Dátum zverejnenia: 13.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou