Sales Internship - platená stáž pre študentov

Procter&Gamble, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
competitive

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sales Internship s P&G: “AFH Market mapping – Go-To-Market reinvention”

Chceš sa učiť od špičiek v obore?
Túžiš byť zodpovedný za svoj vlastný projekt od prvého dňa?
Rád by si získal praktické skúsenosti už počas štúdia a dostal možnosť ďalej sa rozvíjať vrámci spoločnosti?

Procter & Gamble, medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom drogistického tovaru značiek ako Ariel, Lenor, Gillette, Pampers a Pantene, hľadá do svojho bratislavského teamu nádejné talenty na pozíciu INTERN do SALES oddelenia.

Aké budú Tvoje zodpovednosti?
- rozvoj a riadenie projektov cez analýzu a implementáciu vlastných nápadov
- koordinácia projektového teamu (stanovenie work teamu, vytvorenie plánu, navrhnutie vlastného riešenia a jeho následná exekúcia)
- overenie efektivity (analýza výsledkov projektu, prezentácia širšiemu vedeniu Sales oddelenia)
- neustála práca na zlepšovaní procesov

Čo ti ponúkame?
- prácu plnú výziev v dynamickom prostredí
- zodpovednosť za projekty už od prvého dňa
- podporu samostatného rozhodovania
- individuálny tréningový plán
- atraktívne finančné ohodnotenie a široký balíček benefitov
- možnosť skĺbiť prácu s rozvrhom v škole

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiš?
Registrácia prebieha na adrese:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Ako zistíš, že si ideálny kandidát?
- si študentom posledného ročníka VŠ
- dokážeš rýchlo riešiť problémy, si iniciatívny a máš dobré komunikačné schopnosti v SJ (ČJ) a AJ
- zmeny a výzvy ťa ľahko nezaskočia
- vieš si určiť priority
- máš platný vodičský preukaz

Procter & Gamble je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 80 krajinách sveta, zaoberajúca sa výrobou a predajom značiek ako Ariel®, Lenor®, Gillette®, Pampers®, Pantene®, Jar®, Always®, Head&Shoulders®, Aussie®, Old Spice®, Oral-B®, ale aj Nasivin®, Femibion®, Vigantolvit®, Neurobion®, či ZzzQuil®.

Zisti o nás viac na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/procter-gamble

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2917195  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: competitive