Trainee - Junior Account Manager

Procter&Gamble, spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Aupark Tower, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš novo navrhnutý Trainee program Ti poskytuje jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou našej best-in-class Sales organizácie na 6-12 mesiacov a po jeho úspešnom absolvovaní nastúpiť na manažérsku pozíciu ako Junior Key Account manager.

Od prvého dňa budeš spoluzodpovedný za budovanie P&G businessu. Dozvieš sa ako rozvíjať, vyjednávať a exekvovať obchodné a marketingové stratégie založené na hĺbkovej analýze zákazníka, obchodu a trhu. Budeš mať príležitosť spolupracovať s niekoľkými oddeleniami ako je logistika, marketing a financie.

Traineeship bude challenging od prvého dňa a skúsenosti, ktoré u nás získaš Ti pomôžu naštartovať osobnostný a profesionálny rozvoj , čo Ti za predpokladu úspešného absolvovania programu umožní dlhodobo uspieť v P&G.

Čo Ti ponúkame:
• Praktické skúsenosti v oblasti FMCG v medzinárodnom prostredí
• Individuálny tréningový plán, mentorom Ti bude skúsený manažér
• Možnosť pokračovať plynule v rozbehnutej kariére po ukončení programu a tak naštartovať svoju kariéru
• „Challenging job“ v dynamickej a mladej organizácii, zodpovednosť od prvého dňa
• Budeme Ťa podporovať v prijímaní rozhodnutí či podstupovaní rizika
• Tvojimi pracovnými nástrojmi bude notebook, iPhone, či firemné auto
• Atraktívny balík kompenzácií a benefitov (okrem mesačnej mzdy široká škála benefitov, napr. príspevok na fitko, dovolenka nad rámec zákona, ovocné dni, masáže, celofiremné teambuildingy)
• Možnosť zamestnania aj na čiastočný úväzok

Prihláste sa na tomto odkaze a urobte prvý krok smerom k Vašej budúcnosti v najväčšej FMCG spoločnosti na svete:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
• Si študent/ka 4. a 5. ročníka VŠ, alebo absolvent/ka magisterského štúdia s rokom ukončenia štúdia 2015, prípadne 2016
• Máš záujem o FMCG a oblasť Sales/Key Account Management
• Máš chuť sa vzdelávať, kariérne rásť a napredovať v rámci spoločnosti
• Rád/a prijímaš výzvy a vieš sa vysporiadať so zmenami, prioritizovanie v práci je pre teba samozrejmosťou
• Si iniciatívny/a, hľadáš nové riešenia a si schopný /á myslieť o krok vpred
• Si aktívny/a vodič/ka a nebudeš sa báť jazdiť s firemným autom
• Komunikácia v Anglickom jazyku nie je pre teba problém (absolvuješ školenia, ktoré sú v angličtine, budeš komunikovať s kolegami, ktorí slovensky/česky nehovoria, atď.)
• Si ochotný/á sa presťahovať do Bratislavy, kde sídli naša spoločnosť

P&G is the world's largest consumer goods company with operations in 80 countries, more than 80 billion US$ in revenues and with 25 Billion-Dollar Brands, such as Gillette®, Ariel®, Lenor®, Jar®, Always®, Head&Shoulders®, Pantene®, Aussie®, Old Spice® and Oral-B®.

Being ranked:
#1 on the list of the best FMCG companies for leaders by ChiefExecutive magazine
#10 on the list of the World's Top Employers for New Grads by CNNMoney
#17 among the “World’s Most Admired Companies” and
#1 in our industry (Soaps and Cosmetics) by Fortune
#11 on its list of Employee Choice Awards for Best Place to Work 2015 by Glassdoor

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Einsteinova 24, Aupark Tower
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Vlčáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1533733   Dátum zverejnenia: 25.11.2016