Projektová Asistentka

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bárdošova 2/A, Bratislava
Termín nástupu
asap, doba určitá 6 mesiacov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho projektového tímu v oblasti automotive hľadáme asistentku, ktorá bude zodpovedná počas trvania projektu za:

- organizovanie meetingov vedenia spoločnosti
- osobná, telefonická a e-mailová komunikácia v nemeckom jazyku
- podpora a koordinácia firemných návštev
- zabezpečovanie prvotriedneho supportu (preklady, zápisy z meetingov, atď. )
- rezervácia leteniek, hotelov
- zabezpečenie materiálového vybavenia

• 25 dní dovolenky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Darčekové poukážky
• Vernostné odmeny
• Notebook, mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu v inzeráte.
Nemecký jazyk je nutnosť. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ /príp. VŠ/ vzdelanie so zameraním na obchod a ekonómiu

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmluva na dobu určitú počas trvania projektu 6 mesiacov
- nemecký jazyk podmienkou - denná osobná aj telefonická komunikácia
- vodičský preukaz skupiny B
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť dohľadávať potrebné informácie
- schopnosť porozumieť informáciám medzi riadkami
- precíznosť a zmysel pre detail
- príjemné vystupovanie

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Volajová
Tel.: +421 948 234 154
E-mail: poslať životopis
ID: 3156979   Dátum zverejnenia: 10.8.2017