Konštruktér

Process Automation Solutions s.r.o.

Bárdošova 2/A, Bratislavský kraj, Bratislava, Nitriansky kraj, Nitra
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonáva činnosť v oblasti konštrukcie jednoúčelových strojov, výrobných zariadení a ich súčastí. Ďalej i v oblasti konštrukčných návrhov prípravkov pre produkciu v zvarovniach a lakovniach. Projekty sú zamerané predovšetkým do oblasti automobilového priemyslu. Konštruktér sa zúčastňuje celého životného cyklu zákazky, od ponukovej činnosti a kalkulácii cez projektovú prípravu samotnej konštrukcie až po autorský dozor v mieste inštalácie. Predpokladá sa intenzívna komunikácia s investorom a zástupcami ostatných profesií. Vedľa znalostí noriem sa uplatňujú znalosti správne inžinierskej praxe v danom odbore, znalosť vybraných technologických procesov. Technická znalosť CAD systémov je samozrejmosťou.

• Vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov, výrobných zariadení a ich súčastí (hlavne pre automobilový priemysel)
• Konštrukčné návrhy prípravkov pre produkciu v zvarovniach a lakovniach
• Konštruovanie v 3D CAD systémoch
• Technické rokovania so zákazníkom a zástupcami ostatných profesií
• Spracovanie kalkulácií a podkladov pre výberové konania
• Spracovanie technickej dokumentácie pre zadanie do výroby
• Kontrola výroby
• Autorský dozor v mieste inštalácie

• Ročné výkonové prémie
• 25 dní dovolenky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Notebook, prípadne mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
CATIA - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý
Solid Edge - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť práce s 3D CAD systémami (Catia V5, ProEngineer, SolidEdge, SolidWorks, Inventor a pod.)
• Komunikatívna znalosť nemeckého prípadne anglického jazyka
• Samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, schopnosť pracovať v tíme i samostatne
• Aktívny prístup k vlastnému odbornému rozvoju
• 100% záujem o odbor, ochotu ďalej sa vzdelávať
• Vodičský preukaz skupiny B

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava
ID: 2423269   Dátum zverejnenia: 14.10.2016