Programátor priemyselných robotov

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície:
Samostatne vykonávaná činnosť v oblasti programovania robotov a ich uvedenia do prevádzky. Jedná sa predovšetkým o aplikácie robotického zvárania pri výrobe karosérií v automobilovom priemysle. Významný podiel činností je vykonávaná na mieste inštalácie. Koncovými zákazníkmi sú európske automobilky, očakáva sa vysoká časová flexibilita a ochota cestovať. Projekty sú realizované v rámci medzinárodného tímu, niektoré projekty v zahraničí. Vedľa programátorských zručností sa uplatňujú znalosti technologického procesu, znalosť štandardov, orientácia v projektovej dokumentácii, znalosti elektra, senzoriky, bezpečnostných prvkov a priemyslových komunikácií.

Náplň práce:
• Off-line a On-line programovanie robota
• Základná parametrizácia a kalibrácia robota
• Oživenie a uvedenie do prevádzky
• Optimalizácia procesu z pohľadu kvality a taktu výroby
• Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
• Riadenie projektov, prípadne koordinácia tímu programátorov robotov a koordinácia s programátormi PLC
• Vypracovanie cenových ponúk, jednanie so zákazníkmi a subdodávateľmi

Miesto výkonu práce:
• Process Automation Solutions s.r.o., kancelária Bratislava
• Realizácia projektov v rámci Slovenskej republiky a Európy

• Ročné výkonové prémie
• 25 dní dovolenky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Notebook, poprípade mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s programovaním robotov (ABB, KUKA KRC a VKRC nebo GE-Fanuc)
• Znalosť technologických procesov v automobilovom priemyslu (bodové zváranie, zváranie v ochrannej atmosfére, laserové aplikácie, obrubovanie, dierovanie, klinčovanie, lepenie, ai.)
• Základnú znalosť programovania PLC systémov
• Skúsenosti s riadením projektov
• 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
• Časová flexibilita, ochota cestovať
• Schopnosť pracovať v tíme aj celkom samostatne
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentáciou
• Bydlisko blízko Bratislavy

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Tománková
Tel.: +421 238105414
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1714902   Dátum zverejnenia: 9.11.2016