Asistentka

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levická 7, Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaistenie administratívnej agendy: návštevy, korešpondencia, kancelárske potreby, občerstvenie, tonery / cartridge ...
• Správa vozového parku; zabezpečenie leteniek, ubytovanie, víza, poistenie
• Zaistenie reklamných predmetov, ochranných a pracovných pomôcok
• Príprava a spracovanie podkladových materiálov pre marketing
• Zadávanie vstupných informácií a objednávok do interného systému
• Výpomoc pri realizácii projektov: kompletizácia, kopírovanie, scanovanie, tlač, ukladanie dokumentov na server
• Komunikácia s úradmi, materskou spoločnosťou v Nemecku a pobočkami
• Personálna agenda

• Ročné výkonové prémie
• 25 dní dovolenky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Notebook, poprípade mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast

• Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné a jazykové predpoklady.
• Práca na polovičný úväzok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom podmienkou
• Požadujeme veľmi dobru znalosť práce na PC (pokročilé znalosti MS Office a MS Windows) a internetu
• Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť
• Dobré organizačné schopnosti, flexibilitu
• VP skupiny B - podmienkou

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava
ID: 1445564   Dátum zverejnenia: 8.11.2016